راستنبرگ

شرح

فرودگاه راستنبرگ (به انگلیسی: Rustenburg Airfield) یک فرودگاه همگانی است که یک باند فرود آسفالت دارد و طول باند آن ۱۲۲۴ متر است. این فرودگاه در شهر راستنبرگ کشور آفریقای جنوبی قرار دارد و در ارتفاع ۱۱۲۸ متری از سطح دریا واقع شده است

 

راستنبورگ شهری در دامنه رشته کوه ماگالیسبرگ است. Rustenburg پرجمعیت ترین شهر در استان شمال غربی آفریقای جنوبی است (549,575 در سال 2011 و 626,522 در سرشماری 2016). Rustenburg یکی از شهرهای میزبان رسمی جام جهانی فوتبال 2010 بود که در مجاورت فوکنگ، پایتخت کشور سلطنتی بافوکنگ، جایی که استادیوم رویال بافوکنگ در آن قرار دارد، قرار داشت. تیم ملی فوتبال انگلیس نیز از این به عنوان کمپ اصلی خود برای مسابقات استفاده کرد.

Rustenburg, South Africa 2023: Best Places to Visit - Tripadvisor

Rustenburg، شهر، استان شمال غربی، آفریقای جنوبی، غرب پرتوریا. نام آن که در سال 1850 تأسیس شد، ظاهراً از زنگ («استراحت») گرفته شده است که ساکنان سفیدپوست می‌توانستند بین حملات سیاه‌پوستان آفریقایی از آن لذت ببرند.

این شهر در اواسط و اواخر قرن نوزدهم در امور سیاسی ترانسوال اهمیت داشت. Rustenburg محل ذخیره‌گاه طبیعی و موزه باستان‌شناسی و تاریخ محلی است.

Rustenburg, South Africa 2023: Best Places to Visit - Tripadvisor

خانه بازسازی شده مزرعه پل کروگر، رئیس جمهور آفریقای جنوبی از 1883 تا 1902، درست در شمال Rustenburg است. توتون، گندم، و میوه به طور گسترده آبیاری در منطقه اطراف وجود دارد. و یکی از بزرگترین معادن پلاتین جهان در 8 مایل (13 کیلومتر) شرق است. کروم، نیکل و گرانیت نیز استخراج می شوند.

 

Rustenburg, South Africa 2023: Best Places to Visit - Tripadvisor